20200912 132707 0000 1 1

Yazmak – Ben Erkan

Yazmak

“Belki yazmaktan çok kazanamazsın ancak yazının sana kattıklarından kazanç sağlayabilirsin.”  işte beni etkileyen bu cümle… Evet belki para kazanamam ancak İnsanlara yazarak dokunma, kalplerini yazılarımla kazanma hayalimi gerçekleştirebilirim. Yazılarımın bana kattıklarından ne gibi kazançlar sağlayacağımı da ancak yazarak göreceğim.

Yazarak göreceğim çok şey var lakin Yazılarımı insanlarla paylaşma düşüncesi beni biraz tereddüte düşürüyor. Yazılarımı okuyan insanların düşünceleri ne olur, etrafımdaki insanlar bana ne derler diye düşünmeden edemiyorum. İşte bu yüzden hayallerim hep geride kalıyor. Kendi düşüncelerimi değilde insanların düşüncelerini önemsediğim için… Evet Yazılarımı okuyan insanların düşünce ve yorumlarını dikkate almak zorundayım. Böylece kendimi geliştirebilirim. Peki yazılarımı okumadan, boş işlerle uğraşıyor bu çocuk diyenler… Bitmezler.

Sanırım bahanelerin ardına saklanıyor gerçekler.

Ne olursa olsun yazarken özgür olduğum bir alanı görmezden gelemeyeceğim için buradayım.
Hayallerim, planlarım birde Ceyhun Özdemir mesajı bu yola ilk adımımı atma sebebim oldu. Nasıl ilerler, ne olur bilemem. Tek bildiğim Kendisine de dediğim gibi kalemim elimde vermek istiyorum son nefesimi.

Onun tarzıyla, kısık ve buğulu bir sesle
Teşekkürler Ceyhun Özdemir https://ceyhunozdemir.com/

3 thoughts on “Yazmak – Ben Erkan”

  1. Geri bildirim: Yıldızlar - Ben Erkan

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir